Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir
    

Tupperware Hakkında

Dünyanın neresinde olursa olsun Tupperware'in değişmeyen tutkusu, kadınlarımızı ve ailelerini Eğitmek, onların Hayatlarına Işık Tutmak ve başarılarını Takdir Etmek olmuştur. Bunun doğal bir sonucu olarak Tupperware kurulduğu 1946 yılından bu yana gücünü her zaman değerli satış gücünden almıştır.

Tüketicilerimizin gıdalarını en sağlıklı ve taze şekilde saklarken, zamandan ve bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlamaktır.
Bugün Tupperware sadece en sağlıklı gıda saklama çözümleri geliştirmekle kalmayıp hazırlama, mikrodalga fırında pişirme ve ısıtma, fırında/ocakta pişirme ve servis çözümlerini tüketicisiyle buluşturmaktadır.

  • Doğrudan satış yapımızı, kaliteli ve yenilikçi ürünlerimizi sürdürmek.
  • Çalışanlarımıza, satış gücümüze, tüketicilerimize ve yatırımcılarımıza güven aşılamak.
  • Kadınlarımızın sahip oldukları potansiyellerini açığa çıkarmalarına destek olarak hayatlarını değiştirmeye devam etmek.
  • Kadın istihdamına olan katkıyı artırmaya yönelik yatırımlar yapmak ve ilerleyen dönemde ekonomik bağımsızlığa sahip, ülke ekonomisine katkıda bulunan, özgüven sahibi Türk kadını oranını yükseltmek.
Tupperware geniş ürün yelpazesi ve eşsiz satış hizmetiyle dünyanın en çok tercih edilen mutfak ürünleri firmasıdır. Kalitesi, dayanıklılığı ve sunduğu kariyer fırsatlarıyla kurulduğu 1946 yılından beri tüm dünya kadınlarının hayatlarını değiştiren Tupperware, Türkiye'de de 1996 yılından bu yana deneyimiyle mutfaklarımızda yerini almaya devam ediyor.

 

Tupperware ürünleri Reddot, IF, Good Design gibi dünya çapında büyük öneme sahip tasarım yarışmalarında kullanım kolaylığı ile birçok ödül kazanmış, 2008 yılında düzenlenen "Focus Green" adlı uluslararası yarışmada ise çevre dostu, güvenilir ve geri dönüşümlü ürünleriyle övgü toplamıştır.

Aktüel Broşürler
Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir