Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir
    

Özdilek Hakkında

1983 yılında Özdilek Bursa Alışveriş Merkezi ile perakende sektörüne giren Özdilek, bugün 14 alışveriş merkezi (Afyonkarahisar, Antalya, Bolu, Bursa, Bursa Geçit, Bursa Nilüfer, Düzce, Eskişehir, İstanbul, İzmir, Kocaeli, Turgutlu, Uşak ve Yalova), 6 hipermarket ( Bursa Kaplıkaya, Bursa Ataevler, Gemlik, İnegöl, Bursa Özlüce ve Gürsu), 66 ev tekstil mağazası ve 3 büyük departmanlı mağazası ile hizmet vermektedir. Ayrıca bugün toplam 8.500 çalışanı ile Türkiye’nin marka değeri en yüksek şirketleri içinde ilk 100 firma arasında yer almaktadır.

Yerli ve yabancı seçkin markaların satışa sunulduğu Özdilek alışveriş merkezleri:

  • Mağaza
  • Market
  • Kafe
  • Restoran
  • Çocuk odası
  • Çocuk Eğlence Merkezi


bölümlerinden oluşmaktadır.
Alışveriş merkezleri, aranılan ve ihtiyaç duyulan her tür ürünün bulunabileceği, on binlerce kalem ürünün satışa sunulduğu bir alışveriş konsepti sunmaktadır.

Özdilek markası, müşterileriyle kurduğu duygusal ve samimi bağı; taviz vermediği kalite, müşteri odaklı yaklaşım, sürekli gelişim ve çalışanlarından müşterilerine kadar hissettirdiği dürüstlük çerçevesinde sürdürmektedir. Özdilek’in temel felsefesi her zaman ve her durumda “Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti”ni sağlamaktır. Tüm üretim ve satış faaliyetleri müşteri memnuniyeti üzerine kurarak “Müşteri varsa biz varız.” ilkesi ile hareket edilmektedir.

Özdilek, alışveriş merkezleri ile 7’den 77’ye her yaşta tüketiciye hitap etmekte ve onlara farklı bir yaşam tarzı sunmaktadır. Müşterilerine hizmet sunarken, müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte ve bu nedenle müşterilere zevkli bir ortam yaratarak şehir merkezlerine ve şehirlerarası kavşak noktalarına yakın konumlarda, doğayla iç içe merkezler inşa etmektedir.

Özdilek çoğu noktasında, "self servis" yerine, doğrudan iletişimin ön planda tutulduğu bir servis anlayışı tercih ederek, tüketicilerin bir defada bütün alışveriş ihtiyaçlarını keyifli bir şekilde karşılamasını sağlayacak bir ortam sunmaktadır.

Özdilek alışveriş merkezlerinde; aileniz ile birlikte samimi ve sıcak bir ortamda, keyifli zaman geçirebilmeniz ve sizlere hep daha iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için sürekli çalışıyor ve sizleri dinliyor.

Aktüel Broşürler
Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir