Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir
    

Oriflame Hakkında

Avrupa’lı en büyük doğrudan satış yapan güzellik firması Oriflame, insanların hayatlarını değiştirip hayallerini gerçekleştirecek bir iş fırsatı sunmak üzere 1967 yılında 2 kardeş ve arkadaşları tarafından İsveç’te kurulmuştur.

Günümüzde; 60’dan fazla ülkede sayıları 3,5 milyondan fazla olan bağımsız satış danışmanları ile geniş ürün portföyünü ve eşsiz iş fırsatını hayallerine kavuşmak isteyen herkese sunan Oriflame’in yıllık satışı 1,5 milyar € civarındadır.   

Kuruluşundan bu yana Oriflame kendini, ürünlerinde mümkün olduğunca doğal bileşenler kullanmaya, ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmemeye ve doğrudan satış sistemini kullanarak insanların kendi işlerine sahip olmalarını sağlamaya adadı. Oriflame ürünlerini geliştirirken, sıkı çevreci politikalarına uygun olarak doğal ve çevreye zarar vermeyecek bileşenler kullanmaya özen gösterir. 

Aynı zamanda muhtaç çocuklara yardım ve genç kadınlara eğitim sağlanması gibi konularda Sosyal Sorumluluk Projeleri düzenlemektedir. Dünya Çocuk Vakfı’nın kurucularından olan Oriflame, dünyada çok sayıda hayır kuruluşuna vediği desteğin yanısıra Türkiye’de Türk Eğitim Gönüllüleri Vakfı’na destek olmaktadır. Oriflame Türkiye kataloglarında satılan ‘Charity Ürünleri’ ile danışmanları aracılığıyla Türkiye’nin dört bir yanından TEGV’e destek olmak isteyen herkese vesile olması da ayrı bir gurur kaynağıdır. 

Geniş ürün portföyü ve adil iş fırsatı ile herkesin hayatına dokunabilen bir markayız... Biz; sizlerin hayallerinden ilham alarak geliştirdiğimiz ürünlerimiz ve iş fırsatı modelimiz ile size kendinizi, güzelliğinizi keşfedebileceğiniz essiz bir fırsat sunmaktayız.

Gelin siz de; Oriflame ile harika görünün, para kazanın ve eşsiz bir çevre kurun. "Bugün para kazanmaya başlayın ve yarın hayallerinize kavuşun".

Kısaca Oriflame

  • 1.5 milyar Euro'luk yıllık satış cirosuna sahiptir.
  • 60’dan fazla ülkede faaliyet göstermektedir.
  • 3 milyondan fazla Bağımsız Satış Danışmanına sahiptir.
  • Bünyesinde yaklaşık 7 bin 500 çalışanı bulunmaktadır. 
  • İsveç’in, doğadan ilham alan, yenilikçi ürünlerinden oluşan 1000’den fazla geniş ürün portföyüne sahiptir.
  • Katalogları 40 farklı dilde basılır ve dağıtılır. 
  • Global Araştırma & Geliştirme Merkezinde 100'den fazla bilim insanı görev yapmaktadır. 
  • İsveç, Polonya, Çin, Rusya ve Hindistan'da üretim merkezine sahiptir. 
  • Dünya Çocuk Örgütü’nün yardımcı kurucusudur.
  • Lüksemburg ve İsviçre’de genel merkez ofisleri bulunmaktadır. 

Aktüel Broşürler
Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir