Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir
    

Carrefour Broşürü

Levrek İndirimi

Carrefour Hakkında

Sabancı Holding ve Carrefour Grup iştiraki CarrefourSA, 1996 yılından bu yana Türkiye organize gıda perakende sektörünün öncü markası olarak faaliyet göstermektedir.

CarrefourSA’da 1999’dan 2013 yılına kadar geçen süreçte organik ve inorganik büyüme adımlarına imza atılmıştır. Yönetimin 2013 yılında Sabancı Holding’e devrolmasıyla Türkiye organize perakende sektöründe yeni bir strateji izlenmeye başlanmıştır. CarrefourSA, 2014 yılında müşterileri adına “Ne Lazımsa” diyerek insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda yatırım yapmıştır. 2015 yılında gerçekleştirdiği satınalma hamleleriyle CarrefourSA, büyümesini sürdürmüştür.

CarrefourSA, 2017 yılında tarım, hayvancılık ve balıkçılık konularında sürdürülebilirlik sağlamak amacıyla iş birlikleri ve yatırımlara imza atmış, aynı sene Türkiye’de bir ilk olan Lezzet Arası restoranı müşterileriyle buluşturmuştur. CarrefourSA, “Yeni Nesil Market” vizyonuyla başladığı 2019 yılında dijital dönüşüm adına büyük bir hamle yaparak CarrefourSA Online Market ile büyük başarılara imza atmıştır.

CarrefourSA, 2020 yılında pandemi kapsamında “kamu görevi” bilinciyle hareket etmiş, reyonlarına ürünün doğrusunu, doğru hizmet ve fiyat politikasıyla getirmiş, CarrefourSA Online Market üzerinden hipermarket alışveriş deneyimi yaşatmıştır. Aynı sene CarrefourSA, esnafa destek amacıyla Bayilik sistemi duyurmuştur.

CarrefourSA, bugün 11.000 çalışanı ile 41 ildeki Hiper, Süper, Gurme ve Mini formatlardaki 686 marketi, 11 deposu ve CarrefourSA Online Market üzerinden müşterilerine doğru ürünü, doğru üreticiden alarak doğru hizmet ve fiyatla müşterilerine ulaştırmaktadır.

Aktüel Broşürler
Aktüel Broşürler
Mobil Uygulamayı Ücretsiz İndir Broşürleri Cep Telefonundan/Tabletinden Takip Et
Uygulamayı İndir